Turkce
300 £
?ZEL EFES TURU

Yalı Turizm olarak özel efes turu yapıyoruz.Belirtti?imiz fiyata transfer ve tur rehberi dahildir. ??le yeme?i ve 25 TL giri? ücreti dahil de?ildir. Gurup 13 ki?i olabilir.

Yalı Turizm sitesine hoşgeldiniz.

Değerli Misafirlerimiz,

 

Yalı Turizm, Bodrum-Yalıkavak merkezli olarak 1997 yılından bu yana -A- Grubu Seyahat Acentesi olarak hizmet vermektedir.

 

Yalı Turizm, TÜRK HAVA YOLLARI, ANADOLU JET, ATLAS JET, ONUR AIR, PEGASUS AIRLINES, SUN EXPRESS, SKY AIRLINES hava yollarının Yetkili Bilet Satış Acentesidir.

 

Bir hizmet kuruluşu olduğumuzu hiçbir zaman aklımızdan çıkarmadan, deneyimli, genç, dinamik ve profesyonel ekibimizle, mükemmelin ayrıntılarda saklı olduğunun bilinci ile bölgemizde ve yurt içinde kültürel, sportif, eğlence, eğitim ve sağlık amaçlı turlar düzenleyerek, yaptığımız işe olan sevgi ve saygımız sonucunda sayısız takdir ve başarıya imza attık.

 

Doğruluk ve dürüstlük daima inandığımız ve asla taviz vermeyeceğimiz değerlerin başında gelir. Başta Bodrum olmak üzere Türkiye’nin birçok bölgesinde iş dünyasına, kamu kurum ve kuruluşlarından bürokratik ve siyasi çevrelere, saygın kurum ve kuruluşlara çok değerli kişilerden oluşan geniş bir müşteri gurubuna sahip işletmemiz, sizleri de bu guruba dâhil etmekten büyük onur duyar.

 

Yalı Turizm, sizin ve misafirlerinizin Bodrum ve çevresindeki iş gezileri ve her türlü tatil organizasyonlarında, otel, uçak, araç kiralama, transfer, bisiklet kiralama... gibi hizmetlerinde ve her türlü konuda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Bodrum Bisiklet Kiralama

 

Araç Kiralama

Araç Kiralama

Hava alanı transfer

Hava Alanı Transfer

Geziler

Geziler

 

Mavi Tur

Mavi Tur

Uçak Bileti

Uçak Bileti

Otel Rezervasyon

Otel Rezervasyon

 
Hemen Arayın